فعالسازی پرداخت موبایلی

اگر یک توسعه دهنده اپلیکیشن موبایل هستید با فعالسازی پرداخت موبایلی می توانید درآمد خود را بیشینه کنید. ما عملیات پرداخت را برای کاربر ساده کرده‌ایم. تا آنجا که حتی بتواند با یک کلیک یا اشاره، پرداخت را انجام دهد.

ما دقیق و شفاف، پروسه پرداخت، مبلغ آن و نحوه انجام تراکنش را به خریدار توضیح می‌دهیم. پول را با تایید کاربر و اطمینان از اینکه او مالک سیم‌کارت است دریافت می‌کنیم. همچنین به لحاظ فنی و مراقبت از تراکنش‌ها در ضریب بالایی از اطمینان و دقت قرار داریم.

با ساده‌ترین روش ممکن و گرفتن تایید از کاربر، در حد فشار دادن یک کلید، تراکنش را به جریان می‌اندازیم، حتی در مواقعی که کاربر آفلاین باشد. برای دریافت پول کاربران را وارد مسیرهای پیچیده پرداخت نمی‌کنیم.

مبلغ دریافتی را می‌توانیم حداکثر کنیم و از کاربران فاقد موجودی کافی، با توجه به موجودی و یا اعتبارشان هزینه‌های ممکن را دریافت کنیم.

در مورد زمان دریافت انعطاف پذیر هستیم. از کاربرانی که قصد خرید دارند اما موجودی‌شان کافی نیست، در اولین زمان افزایش اعتبار مبلغ خرید را دریافت می‌کنیم.

برای دریافت مبلغ تراکنش به روش‌های مختلف دیگری هم دسترسی داریم که به اقتضای موقعیت می‌توانیم از آنها استفاده کنیم. می‌توانیم پول را با استفاده از اتصال کاربران به USSD و یا مستقیما از درگاه بانک دریافت می‌کنیم.